Warning: session_start(): open(/2018.kuchniaplus.pl/tmp//sess_o1peih235stt504im86k00j54n, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /kuchniaplus-2021/kuchniaplusdomo/_conf.php on line 2

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /2018.kuchniaplus.pl/tmp/) in /kuchniaplus-2021/kuchniaplusdomo/_conf.php on line 2
Kuchnia+Domo

Remont w 48h 10

Domo+ środa 21:30

ZOBACZ NA CANAL+ TV PRZEZ INTERNET >

Tomasz Pągowski i jego ekipa udowadniają, że 48 godzin w zupełności wystarczy na urządzenie jednego pomieszczenia kompletnie od nowa. Salony, sypialnie, kuchnie i łazienki uczestników programu przechodzą gruntowny remont w ekspresowym tempie i cieszą oko nową aranżacją!

Tomasz doskonale wie, w jaki sposób niewielkim kosztem osiągnąć imponujący efekt – i jak sprytnie zaprojektować oraz przeprowadzić metamorfozę pomieszczenia w zaledwie dwie doby. Obserwowanie go przy pracy to potężny zastrzyk inspiracji i motywacji do działania.

Tomasz Pągowski
Tomasz przygotował kilka porad, dzięki którym każdy może poczuć w domu magię złotej polskiej jesieni. I to nawet, gdy aura za oknem nie rozpieszcza.
 • poduszka
  Wprowadźmy do wnętrza najpiękniejsze kolory jesieni: miodowy, rudy, ceglany. Nie musimy w tym celu robić remontu, wystarczą tkaniny dekoracyjne: poszewki do poduch, zasłony, narzuty. Oczywiście warto również dostroić naszą garderobę...
 • alpaka
  Jesienne tkaniny powinny być „ciepłe” w odbiorze. Nie tylko w kolorze, dotyku, strukturze, ale i historii, którą ze sobą niosą. Ważne jest ich pochodzenie lub rodzaj materiału np.: szkocki tweed, szetlandzka dzianina, wełna z peruwiańskiej alpaki...
 • świeczka
  Jesienią niezwykle istotne jest oświetlenie. Nasze organizmy gotowe są na inną temperaturę światła i powinno być ono cieplejsze, strefowe, nadające klimat ogniska, przy którym nasi przodkowie spędzali o tej porze roku całe dnie. Świetny klimat stworzą aromatyczne świece o zapachach korzennych przypraw.
 • parasol
  Przedpokój powinien być gotowy na jesienną pluchę, abyśmy szybko i bezpiecznie porzucić mogli parasole, kalosze oraz płaszcze. Powitalny chodnik lub mata, którą łatwo będzie wyczyścić. Wiklinowe pudełka na czapki i szaliki. Gustowny stojak na parasolki, komponujący się z wieszakiem.
 • liście
  Suszone kwiaty i liście to wspomnienie lata i pierwszych, jeszcze słonecznych jesiennych tygodni. Bukiety i kompozycje wplecione w wystrój wnętrza pomogą nam hibernować w przytulnym mieszkaniu, spokojnie oczekując pierwszych oznak wiosny.

Tomasz Pągowski