Warning: session_start(): open(/2018.kuchniaplus.pl/tmp//sess_j6mtj2oul19ucig65f8qjsbk78, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /kuchniaplus-2021/kuchniaplusdomo/_conf.php on line 2

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /2018.kuchniaplus.pl/tmp/) in /kuchniaplus-2021/kuchniaplusdomo/_conf.php on line 2
Kuchnia+Domo

Daleko od miasta 7

Domo+ sobota 18:30

ZOBACZ NA CANAL+ TV PRZEZ INTERNET >

Natalia Sosin-Krosnowska pozwala nam zasmakować spokojniejszego życia. Bez stresu i pośpiechu, bez miejskiej ciasnoty i zgiełku, bez niekończącej się pracy. Razem z Natalią zanurzamy się w piękne, polskie krajobrazy i pod otwartym niebem zapominamy o zmęczeniu życiem w metropolii. Odwiedzamy byłych mieszczuchów, którzy znaleźli sposób na życie daleko od miasta. Dowiadujemy się, jak odnaleźli się w nowym miejscu, z czego się utrzymują i czy nie myślą o powrocie. A przede wszystkim – jak poprawiło się ich samopoczucie dzięki ucieczce na łono natury.

Natalia Sosin-Krosnowska
Na jesień Natalia przygotowała kilka porad, które pomogą każdemu doświadczyć odrobiny idylli. Ich wspólny mianownik brzmi: POKOCHAJ DBANIE O SIEBIE.
 • poduszka
  Nie bez powodu jesienią wszystko w przyrodzie zwalnia, zwierzęta szykują się do zimowego snu, a natura usypia, żeby zbierać energię aż do kolejnej wiosny. Jesień to czas zadbania o siebie. Drzemki pod puszystym kocem nie tylko są cudowne, ale przysłużą się zdrowiu. Chodź spać wcześniej i dawaj sobie na to dużo czasu.
 • termofor
  Spraw sobie termofor. Na świecie jest dużo przyjemnych rzeczy, a wejście z zimnymi stopami do rozgrzanego łóżka jest jedną z nich.
 • ciepło
  Jesienią potrzebujemy więcej ciepła. Ciepła herbata, ciepły koc, ciepłe światło. Zrób sobie aromatyczną herbatę, otul się kocem i rozpal świece (kilka świec postawionych na tacy będzie jak mini-kominek).
 • olejki
  Weź gorącą kąpiel z olejkami eterycznymi. Lawenda, bazylia i melisa ukoją, pomarańcza i bergamotka dodadzą energii, a sosna podniesie odporność i pomoże na zatkany nos. Na obolałe mięśnie wspaniale zadziała dosypana do wanny sól epsom.
 • warsztaty
  Znajdź kurs lub warsztaty, które urozmaicą Twoje wieczory lub weekendy. Stolarstwo, tkanie, haftowanie, renowacja mebli, kaligrafia – wybór jest ogromny, a na naukę nigdy nie jest za późno.
 • wycieczka
  Wybierz się na weekendowy wyjazd w Polsce. Morze, góry i jeziora są jesienią i zimą piękne i niemal bezludne. Albo zapomnij o jesieni i złap trochę lata, odwiedzając najpiękniejsze miejsca w Polsce razem ze mną w programie „Daleko od miasta”. Możesz zaplanować w nich przyszłoroczne wakacje.

Natalia Sosin-Krosnowska