Warning: session_start(): open(/2018.kuchniaplus.pl/tmp//sess_nitbcr55j9rbs48nmpaekso5qv, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /kuchniaplus-2021/kuchniaplusdomo/_conf.php on line 2

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /2018.kuchniaplus.pl/tmp/) in /kuchniaplus-2021/kuchniaplusdomo/_conf.php on line 2
Kuchnia+Domo

KUPIONE I CO DALEJ? 3

Domo+ sobota 18:00

ZOBACZ NA CANAL+ TV PRZEZ INTERNET >

Projektantka wnętrz Marta Czerkies pokazuje krok po kroku, jak urządzić mieszkanie kupione w stanie deweloperskim. Różne metraże, różne gusta, jeden cel – poczuć się jak u siebie w domu! Marta przeprowadza właścicieli przez cały proces – od projektu do efektu. Jak zamienić gołe ściany w piękne i praktyczne wnętrza? Jak pogodzić design z prozą życia? Jak zmieścić się w założonym budżecie, nie rezygnując z marzeń? W programie znajdzie się wiele praktycznych porad, inspiracji i remontowych trików.

Marta Czerkies
MARTA PRZYGOTOWAŁA KILKA WSKAZÓWEK, JAK UMILIĆ DOMOWĄ PRZESTRZEŃ W PONURE, JESIENNE DNI:
  • dywan
    Szukając jesienią możliwości ocieplenia swoich wnętrz pamiętajmy o tym, że nawet najpiękniejsza, naturalna drewniana podłoga w chłodne wieczory wyda się przytulniejsza, jeśli położymy na niej dywan. Oprócz walorów estetycznych da nam więcej ciepła oraz spowoduje, że milej będzie spędzać na niej długie wieczory przed telewizorem. Dywany o długim włosiu typu shaggy są miłe w dotyku i nadadzą przytulności nawet najbardziej surowej podłodze.
  • ciepło
    Większość z nas marzy o kominku w swoim domu. Nie zawsze mamy na to możliwości techniczne i finansowe. Wówczas rozwiązaniem są wolnostojące kominki na biopaliwo. Dzięki swoim właściwościom technicznym mogą bez problemu stać w mieszkaniach. Nie wydzielają ciepła i nie potrzebują podłączenia do komina. Taka mała namiastka prawdziwego ognia spowoduje, że długie, jesienne wieczory będą bardziej romantyczne i przyjemne.
  • zastawa
    Jeżeli zaś zatęsknimy za wieczorami na świeżym powietrzu przy lampce wina i świeżej sałatce greckiej, w dość łatwy sposób możemy tę letnią atmosferę przywołać. Wystarczy wymienić nudną, jednokolorową zastawę na różnokolorową. Im bardziej puścimy wodze fantazji, tym lepszy efekt uda się osiągnąć. Nie przejmujmy się teksturami, kolorami czy odcieniem. Ważne, by dużo się działo, a barwy były energetycznie cytrusowe i orzeźwiające. Przekonamy się, że ten miszmasz pozytywnie wpłynie na nastrój przy stole i powrócą przyjemne wspomnienia lata.

Marta Czerkies