Warning: session_start(): open(/2018.kuchniaplus.pl/tmp//sess_alnhsgutqkcf33rivltdu5jsji, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /kuchniaplus-2021/ksite/poleca/index.php on line 3

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /2018.kuchniaplus.pl/tmp/) in /kuchniaplus-2021/ksite/poleca/index.php on line 3
Kryteria oceny - Kuchnia+ poleca
Menu

Kryteria oceny

Akcja „Kuchnia+ poleca” ma na celu uhonorowanie restauracji, które wyróżniają się na polu jakości jedzenia, jakości obsługi, sposobu zarządzania i komunikacji oraz pomysłowości.

Na ostateczną ocenę, która zdecyduje o przyznaniu certyfikatu, złożą się trzy elementy:

  • Liczba PLUSÓW przyznanych przez internautów na stronie www.kuchniaplus.pl/poleca. To ta liczba zdecyduje o zakwalifikowaniu do grona 48 restauracji w drugim etapie.
  • Ocena tajemniczego klienta, który wypełniając specjalną ankietę oceni restaurację na miejscu, uwzględniając wartości prezentowane przez Kartę Zasad.
  • Ocena formularza, który zakwalifikowana restauracja wypełni, zgadzając się tym samym na udział w projekcie.

Każdej z tych ocen zostanie nadana odpowiednia waga (przy czym najważniejsza będzie ocena tajemniczego klienta, potem ocena redakcji, a następnie liczba PLUSÓW). Wciągnięta z tych ocen średnia ważona zdecyduje o miejscu w rankingu.

12 restauracji z najwyższą punktacją na koniec każdej edycji otrzyma certyfikat „Kuchnia+ poleca” i związane z tym przywileje.